ceturtdiena, 2011. gada 7. aprīlis

Grāmatas

Kultūra un māksla

Pielietojamā kultūras vēsture 1.daļa 
PDF formātā


Jūsu rīcībā tiek dota interaktīvas grāmatas „Pielietojamā klultūras vēsture” pirmā daļa. Materiāli tiks komplektēti secībā no arhaiskākām mācībām līdz mūsdienām. Pirmajā daļā būs apskatīti senākā perioda jautājumi.
Grāmata ir veidota atbilstoši jaunā laika prasībām- tā ir interaktīva un tajā iekļauti saiti uz daudziem paskaidrojošiem vai papildinošiem materiāliem internetā, tajā skaitā- videomateriāliem. Tas padara piedāvāto grāmatu īpaši bagātu.
Grāmatu varat izmantot sev, pašizglītībai, gan arī izglītības darbā.
Grāmatas autors- Guntars Zaķis vairāk kā 20 gadus lasījis lekcijas par mākslas, kultūras, mitoloģijas un reliģiju vēsturi LU, Kristīgajā akadēmijā, Stradiņa Universitātē u.c. Ir vairāk kā 100 publikācijas, ir 3 grāmatu līdzautors (kopā ar prof.Juri Zaķi)
Tehniski grāmata ir PDF formā un tās atvēršanai jūsu datorā nepieciešama Acrobat Reader programma, kuru bez maksas ir iespējams uzinstelēt no interneta adreses:
Piedāvātās grāmatas cena ir 4,50 Ls. Tomēr pirmo mēnesi tā tiek piedāvāta ar 50% atlaidi un maksā 2,25 LsLai grāmatu pirktu, sūtiet pieprasījumu uz e-pastu: gramatasunraksti@gmail.com

Maksājot šeit ar SMS cena 3,15 Ls:

Mobile Payments by Fortumo

Maksājums izmantojot PayPal (bez uzcenojuma):
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru